Zadzwoń do nas:
0048 14 642 26 55

Parapety drewniane

parapety drewniane wewnętrzne

Produkcja i sprzedaż parapetów drewnianych

Parapety drewniane to jeden z oferowanych produktów firmy Stol Bet w Dąbrowie Tarnowskiej. Parapety drewniane stosowane są najczęściej jako parapet wewnętrzny, stanowiąc tym samym połączenie estetycznego wykończenia przestrzeni pod oknem, jak również wpływa na funkcjonalność tego miejsca poprzez możliwą do zagospodarowania przestrzeń.

Oferowane przez naszą firmę parapety wykonane są z najwyższej jakości drewna w tym:

  • parapety dębowe będące twardym i pewnym materiałem, twardość na poziomie 66 MPa;
  • parapety jesionowe, doskonały materiał będący alternatywą dla produktów dębowych, twardość na poziomie 37 MPa;
  • parapety bukowe stosunkowo twarde drewno które w łatwy sposób można łączyć mechanicznie, twardość na poziomie 78MPa;
  • parapety sosnowe, cechuje się sprężystością i miękkością zachowując wytrzymałość, twardość na poziomie 28 MPa;

Oferta parapetów wewnętrznych

Wszystkie parapety wewnętrzne, które produkowane są w naszym zakładzie zostały przygotowane do codziennej eksploatacji poprzez zabezpieczenie powłoką mającą na celu ochronę drewna przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi, wydłużając w ten sposób żywotność produktu.

Parapety drewniane wewnętrzne podnoszą prestiż pomieszczenia, umieszczone w salonie, gabinecie czy też sypialni doskonale wpływają na ogólną estetykę pomieszczenia, dobrane w odpowiedni sposób będą dopełnieniem wizualnej części pomieszczenia.

Montaż parapetów wewnętrznych drewnianych

Istotnym przy zakupie parapetu wewnętrznego jest późniejszy jego montaż, ponieważ tylko on gwarantuje prawidłową eksploatację parapetu i trwałość na długie lata, zapobiega on między innymi zbieraniu się skraplającej wody, przez co unikamy stopniowej utraty walorów estetycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią wykonanych parapetów drewnianych, które pozwolą podjąć decyzję o zakupie naszych parapetów.

Informujemy iż w celu badań statystycznych oraz oceny działania strony i treści na niej dostarczanych jak również w celu poprawy jakości świadczonych usług nasza strona stosuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności Polityka prywatności