Zadzwoń do nas:
0048 14 642 26 55

O firmie

stolarnia

Firma STOL-BET została założona w roku 1992. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się obróbką drewna świadcząc usługi dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Najważniejszym celem i polityką firmy jest produkcja wyrobów dobrej jakości, w konkurencyjnej cenie i terminowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu załogi przyjmujemy do realizacji także zlecenia trudne i nietypowe co spotyka się z uznaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Poprzez ciągły rozwój firmy i modernizację parku maszynowego a także stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku w branży stolarskiej. Należy również zaznaczyć, że posiadamy własne zaplecze produkcyjno – magazynowe o powierzchni około 1000 m2 zlokalizowane w jednym miejscu co ma istotny wpływ na obniżenie kosztów działalności firmy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo;

  • parapety wewnętrzne drewniane,
  • blaty drewniane do kuchni i łazienek,
  • meble ogrodowe, schody,
  • materiały wykończeniowe z drewna,
  • oraz blaty do łodzi i jachtów.

Do produkcji wyżej wymienionych wyrobów wykorzystujemy wysokiej klasy drewno pochodzenia rodzimego a także drewno gatunków egzotycznych posiadających stosowny certyfikat.

Nasza wykwalifikowana kadra wsparta nowoczesnym parkiem maszynowym daje nam również możliwość współpracy z firmami działającymi w branży handlowej o szerszym zasięgu

Informujemy iż w celu badań statystycznych oraz oceny działania strony i treści na niej dostarczanych jak również w celu poprawy jakości świadczonych usług nasza strona stosuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności Polityka prywatności